کامل دان

شرکت ماکیان نوآور با داشتن 12 سال سابقه در صنعت تولید و توزیع نهاده ها و خوراک دام و طیور و آبزیان و مواد معدنی ، همواره توجه ویژه ایی را به تحقیقات و توسعه دانش فنی این صنعت معمول داشته است .

در سال 1389 این شرکت به عنوان مرغداری نمونه استان زنجان و در سال 1390 به عنوان برترین تولید کننده استان تهران برگزیده شده است .

شرکت ماکیان نوآور همواره توجه ویژه ایی در بهبود کیفیت و بهره وری در تولید خوراک دام و طیور و اضافه شونده های آن داشته است به طوری که طرح این شرکت در تولید خوراک دام از ضایعات در سال 89 به عنوان طرح ملی انتخاب و معرفی گردیده است .

ماکیان نوآور با اتکا به توان داخلی و خودباوری موفق شد محصولات ماکوبنت و ماکومیل را برای اولین بار در ایران به صنعت دام و طیور معرفی کند به طوری که در همین راستا مجموعه تولیدی بازرگانی ماکیان نوآور ، اقدام به تهیه شبکه ی گسترده ای در زمینه تولید ، فروش و توزیع نموده تا محصولات خود را بدون واسطه به دست مشتریان محترم برساند.به طوریکه در سال 94مدیریت مجموعه، جناب آقای دکتر حافظ به عنوان مدیر برتر کشور معرفی گردید.

در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی کشور مبنی بر لزوم کاهش وابستگی به واردات محصولات خارجی، گروه تولیدی بازرگانی ماکیان نوآور تحقیقات و توسعه علمی را با توسعه تجاری خود همگام کرده و همچنان در تلاش برای نوآوری های دیگر در صنعت دام و طیور می باشد .

این بخش از شرکت با مد نظر گرفتن امکانات داخلی و فرصت های کشور با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تحقیقات توسط پژوهشگران این گونه پروژه های نو را همچنان در دستور کار خود قرار داده است .